← Vissza

news.bsdnet.hu

A bennmaradás kiharcolása után visszavonult a csapatkapitány

NB1.hu 2026-05-27 13:10
A rutinos labdarúgó öt évet húzott le utolsó csapatában. A hétvégén lezárult a küzdelem a harmadosztályban. Az Északkeleti csoportban az Ózd-Sajóvölgye nagy küzdelemben tudta meghosszabbítani NB III-as tagságát. A bennmaradás kiharcolását követően az ózdiak a Facebookon számoltak be arról, hogy a gárda csapatkapitánya, Bene Attila befejezte a karrierjét. A poszt kiemeli, hogy Bene 2021 óta erősítette az együttest. A 37 éves labdarúgó az ózdi csapatban 132 meccsen szerepelt, a fellépései során 68-szor volt eredményes. Bene az Ózd színeiben a megye II-ben egyszer, míg a megye I-ben kétszer ünnepelhetett bajnoki címet. Bene Attila elmondta, most kisebb pihenő vár rá, ezt követően pedig az ózdi csapat kötelékében fog dolgozni.
Eredeti cikk megtekintése →