Feltankolt egy kis jégkrémből a Giro d’Italia bringása verseny közben
24.hu
2026-05-27 15:41
Az UCI WorldTeam Lidl–Trek kerékpárosa rövid időre megállt a családjánál, ahol pár kedves szónál többet is kapott. A felvételekből ugyanis kiderült, hogy kitömték a zsebeit jégkrémmel.
Komoly hőségben tekernek a bringások, ezért biztosan jó szolgálatot tett az édesség, de nem nevezhető hagyományos megoldásnak, amit Consonniék csináltak.
Kapcsolódó
Feszült és kaotikus vita, még nincs elnökváltás a kerékpárszövetségnél
A közgyűlés szűken, de úgy döntött, a július 9-én szavazzanak az elnökről és a tagságról.
The post Feltankolt egy kis jégkrémből a Giro d'Italia bringása verseny közben first appeared on 24.hu.