← Vissza

news.bsdnet.hu

Feltankolt egy kis jégkrémből a Giro d’Italia bringása verseny közben

24.hu 2026-05-27 15:41
Az UCI WorldTeam Lidl–Trek kerékpárosa rövid időre megállt a családjánál, ahol pár kedves szónál többet is kapott. A felvételekből ugyanis kiderült, hogy kitömték a zsebeit jégkrémmel. Komoly hőségben tekernek a bringások, ezért biztosan jó szolgálatot tett az édesség, de nem nevezhető hagyományos megoldásnak, amit Consonniék csináltak. Kapcsolódó Feszült és kaotikus vita, még nincs elnökváltás a kerékpárszövetségnél A közgyűlés szűken, de úgy döntött, a július 9-én szavazzanak az elnökről és a tagságról. The post Feltankolt egy kis jégkrémből a Giro d'Italia bringása verseny közben first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →