← Vissza

news.bsdnet.hu

Megszólalt a tiszaújvárosi robbanás áldozatának özvegye: így próbál erőt adni a gyermekeinek

Kiskegyed 2026-05-27 18:10
Egy fiatal édesanya gyásza mit sem enyhül: múlt pénteken veszítette el szeretett férjét, két kisgyermekük édesapját. Kiskegyed-információ Balyi Ádám a Mol Petrolkémia tiszaújvárosi telephelyén történt robbanásban halt meg, a tragédia körülményeivel kapcsolatban pedig egyelőre továbbra is rengeteg a megválaszolatlan kérdés. Muhi határában egy takaros kertes ház áll, amelybe most egyik pillanatról a másikra beköltözött a gyász és a csend. Balyi-Gál Dóra zokogva mutatja a férjéről készült fotókat, a közös emlékeket, a gyönyörű esküvőjük képeit. "Képtelen voltam felfogni, hogy az én férjem halt meg a robbanásban. Miután odaértünk a helyszínre, könyörögtem, hogy engedjenek oda hozzá, hogy megnézhessem, mert nem hittem el, hogy tényleg ő van a zsákban. Ez végül megtörtént, kiszabadítottam az arcát, majd adtam rá egy puszit. Mondtam neki, hogy minden rendben lesz, de valójában semmi nincsen rendben. Mindig csak a jóra, a sok közös pillanatra tudok emlékezni" – mesélte elfúló hangon munkatársunknak a megtört nő. Dóra elmondta, a gyerekeket is teljesen összetörte édesapjuk elvesztése . Azóta sokat sírnak, és dühkitöréseik is vannak. A család ezért szakember segítségét szeretné kérni: pszichológust vagy gyászterapeutát keresnek, aki nemcsak nekik, hanem a gyerekek iskolai és óvodai közösségének is támogatást tud nyújtani. "Anyának a szíve darabokra tört, de ha rátok nézek, ti egyben tartjátok... ezt szoktam nekik mondogatni, de sok időre lesz szükségük, hogy feldolgozzák az apukájuk elvesztését. Mindenünk megvolt, nem is kívánhattunk volna magunknak ennél többet, szebb életet. Kisgyerekkorunk óta ismertük egymást Ádámmal, együtt nőttünk fel, végül kilenc éve házasodtunk össze" – csuklott el a hangja. szakértői csapatot, így megkezdődhetnek az üzem helyreállításához szükséges munkálatok. Olvasd el a további részleteket a Blikken>>> Most érkezett: újabb tragédia árnyékolja be a Schobert család életét Ennél több képernyőidő tesz rosszat: riasztó trendre ad választ a Bethesda kórház Ő volt a legendás Szerelmesfilmben Halász Judit partnere: 83 évesen is aktív életet él Ebben a pillanatban érkezett: nyilvános közleményben kért bocsánatot Eszenyi Enikő Magyar Péter rábólintott: jöhet a 40 év utáni nyugdíj a férfiaknak is Szigorítják a dohányzás szabályait: az e-cigi és a vape is célkeresztbe került, a bírság 2 millió forint is lehet Ez a tünet ordítja, hogy veszélyesen kevés folyadékot iszol Távozik az ATV-től a Heti Napló egyik legnépszerűbb riportere: 16 év után hagyja ott a csatornát Rubint Réka a kórházból jelentkezett: „Megkaptam az új kemó kezelést... Büszke vagyok a kicsi Rékára, aki bennem él!” Kiderült! Ezt mondta Magyar Péter Gulyás Gergelynek, mikor odalépett hozzá a parlamenti csörte hevében Ha tetszett a cikk, iratkozz fel a hírlevelünkre itt .
Eredeti cikk megtekintése →