Schobert Norbi: Tudtam, hogy baj van
Ripost
2026-05-27 19:23
„Szóval rátörtem az ajtót...” – idézte fel a felkavaró élményeket a fitneszguru. Schobert Norbi őszintén mesélt.
Nem sokan cserélnének Schobert Norbival : a fitneszguru szerelme, Rubint Réka négy hosszú éve küzd daganatos betegséggel. Bár a fitneszlady legutóbbi szavai reményt keltőek, Norbi most egy, a szívének oly fontos másik nő, az édesanyja miatt aggódhat. A 80 éves idős hölgy az otthonában esett össze, kész csoda, hogy a fia időben kiért hozzá. Bár úgy tudni, Norbi édesanyja túl van az életveszélyen , továbbra is van miért aggódni.
Schobert Norbi a Borsnak elárulta, édesanyja a cukorbetegsége miatt került életveszélyes állapotba.
– elevenítette fel a szörnyű pillanatokat Norbi. Majd így folytatta: „Szóval rátörtem az ajtót, de akkor szerencsére hozzám szólt. Kiderült, hogy éjszaka elesett és azóta ott feküdt, úgyhogy azonnal hívtam a mentőt hozzá” .
A történtek után komoly orvosi beavatkozások vártak Norbi édesanyjára, melyekről a fitneszguru tájékoztatta a Borsot.
„Mind a két lábában megállt a keringés, ami miatt bypass műtétet kellett végezni mind a két lábán, illetve egy-két ujjat is el kell távolítani, és most azért megy a harc, hogy ne kelljen amputálni a lábait. Ő egyébként 50 éve cukorbeteg sajnos, szóval mondhatni idővel ez várható volt, de szerencsére már valamivel jobban van. Két hete bent van a kórházban, és úgy tűnik, hamarosan rehabilitációra is mehet majd, de bevallom, volt pár nap, amikor élet és halál között volt” – mesélte a jelenlegi állapotáról.
– mondta bizakodón Schobert Norbi.