← Vissza

news.bsdnet.hu

El se hiszed, mi történt. Magyar Péter fülig érő mosollyal tapsolta meg Gulyás Gergely mondatát a Parlamentben

Kiskegyed 2026-05-28 06:33
Videón a pillanat. Amiről szó volt az az egész országot nagyban érinti. Kerék Ágnes online szerző, képszerkesztő Akadtak kemény pillanatok a tegnapi plenáris ülése is az Országgyűlésben. Magyar Péter Gulyás Gergely szerdai felszólalása alatt odaült az előtte lévő helyre és úgy figyelte a Fidesz parlamenti frakciójának vezetője szavait. Volt pillanat, amikor hangosan bele is javított, melyet Gulyás Gergely el is fogadott. Majd azt a kritikát fogalmazta meg Gulyás, hogy ha megszavazzák azt a törvényjavaslatot, hogy magyar miniszterelnök csak 8 évig lehet ebben a pozícióban, akkor tulajdonképpen Magyar Pétertől is elveszik azt a lehetőséget, hogy mondjuk 2034 után is kormányfő lehessen. Erre aztán mosolygott Magyar Péter és a Tisza-Párt képviselői szinte egyszerre kezdtek el tapsolni. Ennyi pénzt hoztak tavaly Curtis cégei Ők ugyanis úgy érzik ez a helyes, ha nem ül évtizedekig egy ember az ország élén. Ezért is akarják törvénybe f oglalni ezt a döntést. Magyar Péter Instagram-oldalán ezt írta a videóhoz: "Ilyen az, amikor a Fidesz frakcióvezetője vastapsot kap a TISZA frakciótól.😎 Ők még mindig nem értik, hogy mi valóban azt tesszük, amit vállaltunk, és akár magunkat is korlátozzuk a demokrácia védelmében…" Most érkezett: újabb tragédia árnyékolja be a Schobert család életét Ennél több képernyőidő tesz rosszat: riasztó trendre ad választ a Bethesda kórház Ő volt a legendás Szerelmesfilmben Halász Judit partnere: 83 évesen is aktív életet él Ebben a pillanatban érkezett: nyilvános közleményben kért bocsánatot Eszenyi Enikő Magyar Péter rábólintott: jöhet a 40 év utáni nyugdíj a férfiaknak is Szigorítják a dohányzás szabályait: az e-cigi és a vape is célkeresztbe került, a bírság 2 millió forint is lehet Ez a tünet ordítja, hogy veszélyesen kevés folyadékot iszol Távozik az ATV-től a Heti Napló egyik legnépszerűbb riportere: 16 év után hagyja ott a csatornát Rubint Réka a kórházból jelentkezett: „Megkaptam az új kemó kezelést... Büszke vagyok a kicsi Rékára, aki bennem él!” Kiderült! Ezt mondta Magyar Péter Gulyás Gergelynek, mikor odalépett hozzá a parlamenti csörte hevében Ha tetszett a cikk, iratkozz fel a hírlevelünkre itt .
Eredeti cikk megtekintése →