← Vissza

news.bsdnet.hu

Sikerült lezúzni egy BMW M2-est a pesti pojácakanyarban

Player 2026-05-28 15:07
Megint kevés volt a sportkocsijához a vezetője. A Széchenyi István (korábban Roosevelt) tér nevezetes helyszín Budapesten: ott a gyönyörű Lánchíd, valamint a Magyar Tudományos Akadémia, a Gresham-palota és az egykori Belügyminisztérium épülete, plusz némi zöldterület, ami a belvárosban igazi kincs. És mivel ez a terület körbeautózható, a József Attila utcáról pedig egy háromsávos útszakaszra érkeznek az autók, a hely arról is ismert, hogy a nagy teljesítményű autók tulajdonosai gyakran a szükségesnél nagyobb gázt adnak a kanyarban, más kifejezéssel élve úgy mennek, mint a barom, vagy csak kis gumifüstöléssel teszik még kellemesebbé a városi levegőt. Közönségük mindig van, elsősorban fiatal srácok videózzák a produkciókat, tele van a Youtube ilyen videókkal. A rendőrök is tudnak a dologról, néha meg is állítják a boyracer lelkű, de jobb anyagi helyzetű sofőröket: Néha pedig a padka állítja meg az autójuknál lényegesen szerényebb képességű vezetőket, ahogy ez történt ezzel a német rendszámos BMW M2-essel is: Ez is érdekelhet: Mennyit ismersz az idén évfordulót ünneplő autómárkákból, típusokból?
Eredeti cikk megtekintése →