← Vissza

news.bsdnet.hu

Ittasan, zebrán gázolt el anyát és gyermekét a győri autós

Vezess 2026-05-29 08:16
Kirívóan szabálytalan volt a győri autós, ittasan ült volánhoz, nem törődött a gyalogátkelővel - az édesanya és gyermeke is kórházba került. 2026.05.29. péntek 09:16 Május 28-án, azaz csütörtök délután 14 óra 50 perc körül Győrben, a Kodály Zoltán utcában közlekedett egy 47 éves helyi férfi. Egy kijelölt gyalogos-átkelőhelyhez érve nem biztosított elsőbbséget az úton gyermekével szabályosan átkelő nőnek, elütötte őket. A balesetben mindketten megsérültek, ezért az anyát és gyermekét a mentőszolgálat munkatársai kórházba vitték, írja a Police.hu . A gépjármű vezetőjét a rendőrök előállították, a vele szemben elvégzett alkoholszonda pozitív eredményt mutatott. A férfi ellen súlyos testi sértést okozó ittas állapotban elkövetett közúti járművezetés bűntette miatt indított büntetőeljárást a Győri Rendőrkapitányság. Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!
Eredeti cikk megtekintése →