← Vissza

news.bsdnet.hu

Videó: Így vette át a Puskás Arénában a BL-trófeát a PSG

Player 2026-05-30 22:33
Tizenegyesek után újra a Paris Saint-Germain lett Európa legjobb csapata. 1–1-es rendes játékidőt követően tizenegyesekkel verte a PSG a budapesti Bajnokok Ligája döntőjében az Arsenalt: Tizenegyesek után a PSG nyerte a 2026-os Bajnokok Ligáját. Luis Enrique csapata címet védett, a PSG a Real Madrid után a második olyan csapat lett, amelynek sikerült legalább kétszer megnyernie zsinórban a Bajnokok Ligáját. A trófeát a csapatkapitány Marquinhos vette át: PSG celebrating the Champions League trophy the Messi way. 🐐😂🏆 pic.twitter.com/8UKZquteUj (Fotó: UEFA)
Eredeti cikk megtekintése →