← Vissza

news.bsdnet.hu

Ellepték az utcákat, óriási balhét csaptak a PSG ultrái a BL-döntő után

Player 2026-05-31 11:03
A Bajnokok Ligája-döntő utáni időszak Budapesten szerencsére viszonylag csendesen lezajlott, Párizsban azonban más volt a helyzet. Éjjeli zavargások és balhék voltak Franciaországban, miután a Paris Saint-Germain megvédte címét a Bajnokok Ligájában. A beszámolók szerint több mint 400 embert állítottak elő, a meccs befejezése után több tízezer ember volt a párizsi utcákon, a huligánok több helyen is összecsaptak a rendőrökkel. 🚨💥 Absolute chaos in Paris after PSG wins the Champions League! 😳 pic.twitter.com/2FMpXVzjtt Il est 2h30 du matin et les tensions se poursuivent aux pieds de la Tour Eiffel à Paris.La police tente de disperser les derniers groupes de supporters. #PSG #PSGARS #Arsenal #UCLfinal #Paris pic.twitter.com/I5HtUhL4tF La police est prise pour cibles par de très nombreux tirs de feux d'artifice près du Parc des Princes à Paris.Plusieurs départs de feux dans le secteur. #PSG #PSGARS #Arsenal #UCLfinal #Paris pic.twitter.com/5PlI0NZYAi Ez is érdekelhet: Mutatjuk a párizsi örömöt. Így élte meg a két tábor az utolsó tizenegyest. A többiek ünnepeltek, ő odament a honfitársához. (Fotó: Getty Images)
Eredeti cikk megtekintése →