Ellepték az utcákat, óriási balhét csaptak a PSG ultrái a BL-döntő után
Player
2026-05-31 11:03
A Bajnokok Ligája-döntő utáni időszak Budapesten szerencsére viszonylag csendesen lezajlott, Párizsban azonban más volt a helyzet.
Éjjeli zavargások és balhék voltak Franciaországban, miután a Paris Saint-Germain megvédte címét a Bajnokok Ligájában. A beszámolók szerint több mint 400 embert állítottak elő, a meccs befejezése után több tízezer ember volt a párizsi utcákon, a huligánok több helyen is összecsaptak a rendőrökkel.
🚨💥 Absolute chaos in Paris after PSG wins the Champions League! 😳 pic.twitter.com/2FMpXVzjtt
Il est 2h30 du matin et les tensions se poursuivent aux pieds de la Tour Eiffel à Paris.La police tente de disperser les derniers groupes de supporters. #PSG #PSGARS #Arsenal #UCLfinal #Paris pic.twitter.com/I5HtUhL4tF
La police est prise pour cibles par de très nombreux tirs de feux d'artifice près du Parc des Princes à Paris.Plusieurs départs de feux dans le secteur. #PSG #PSGARS #Arsenal #UCLfinal #Paris pic.twitter.com/5PlI0NZYAi
Ez is érdekelhet:
Mutatjuk a párizsi örömöt.
Így élte meg a két tábor az utolsó tizenegyest.
A többiek ünnepeltek, ő odament a honfitársához.
(Fotó: Getty Images)