← Vissza

news.bsdnet.hu

A BL-győztes PSG futballistái dominálnak a szezon csapatában

Player 2026-06-01 05:01
A döntő után nem sokkal kijött a BL-szezon csapata, a győztes PSG-ből öt futballista került be. Szombat este megvédte a címét a Bajnokok Ligájában a Paris Saint-Germain, miután tizenegyesek után legyőzte a Puskás Arénában az Arsenalt: Tizenegyesek után a PSG nyerte a 2026-os Bajnokok Ligáját. A döntő másnapján az UEFA kijött a hivatalos BL-szezon csapatával, amelybe öt játékos került be a bajnok PSG-ből. A döntős Arsenalból hárman, a Bayern Münchenből ketten, míg az Atlético Madridból egy játékos került be az álomcsapatba. David Raya (Arsenal) – Marcos Llorente (Atlético Madrid), Marquinhos (Paris Saint-Germain), Gabriel (Arsenal), Nuno Mendes (Paris Saint-Germain) – Michael Olise (Bayern München), Declan Rice (Arsenal), Vitinha (Paris Saint-Germain), Hvicsa Kvarachelia (Paris Saint-Germain) – Ousmane Dembélé (Paris Saint-Germain), Harry Kane (Bayern München) Ez is érdekelhet: Több mint 400 embert tartóztattak le. A többiek ünnepeltek, ő odament a honfitársához. (Fotó: Getty Images)
Eredeti cikk megtekintése →