← Vissza

news.bsdnet.hu

Óriási tömeg előtt, az Eiffel-torony mellett ünnepelték a BL-címet a PSG játékosai

Player 2026-06-01 05:29
Vasárnap délután már Párizsban ünnepelt a Paris Saint-Germain. Szombat este a Puskás Arénában tizenegyesek után legyőzte az Arsenal t a Paris Saint-Germain a Bajnokok Ligája döntőjében, vasárnap délután pedig már otthon, Párizsban az Eiffel-torony mellett ünnepelte az újabb BL-címet a csapat, a helyszínen a játékosok mellett több ezer néző is jelen volt. Pur bonheur ! 🤪🏆 pic.twitter.com/CYGhgNWa94 Pov : tu ramènes la coupe à la maison 🏠🏆 pic.twitter.com/xDlAkfDUw7 Elle reste à Paris !! 🏆🤩 pic.twitter.com/mYL1nc84rh Ez is érdekelhet : Nem csupán a Puskás Arénában volt eszeveszett hangulat. Több mint 400 embert tartóztattak le. (Fotó: Cyril Masson)
Eredeti cikk megtekintése →