Óriási tömeg előtt, az Eiffel-torony mellett ünnepelték a BL-címet a PSG játékosai
Player
2026-06-01 05:29
Vasárnap délután már Párizsban ünnepelt a Paris Saint-Germain.
Szombat este a Puskás Arénában tizenegyesek után legyőzte az Arsenal t a Paris Saint-Germain a Bajnokok Ligája döntőjében, vasárnap délután pedig már otthon, Párizsban az Eiffel-torony mellett ünnepelte az újabb BL-címet a csapat, a helyszínen a játékosok mellett több ezer néző is jelen volt.
Pur bonheur ! 🤪🏆 pic.twitter.com/CYGhgNWa94
Pov : tu ramènes la coupe à la maison 🏠🏆 pic.twitter.com/xDlAkfDUw7
Elle reste à Paris !! 🏆🤩 pic.twitter.com/mYL1nc84rh
Ez is érdekelhet :
Nem csupán a Puskás Arénában volt eszeveszett hangulat.
Több mint 400 embert tartóztattak le.
(Fotó: Cyril Masson)