← Vissza

news.bsdnet.hu

A Fradihoz visszatérő Borbély Balázs a kinevezése után: Hazatértem

Player 2026-06-02 05:35
Először nyilatkozott a Ferencváros edzőjeként Borbély Balázs. Hétfő délután hivatalosan bejelentette a Ferencváros , hogy Borbély Balázs lesz a csapat új vezetőedzője. A 46 éves szakember korábban dolgozott már a Fradi korosztályos csapatainál, majd a Győrrel előbb feljutott az NB I-be és a bajnokságot is megnyerte. Magyar edzője lesz a Ferencvárosnak. Borbély a kinevezése után úgy fogalmazott, hogy hazatért a Ferencvároshoz: „Ahogy beléptem az edzőközpontba, a Népligetben éreztem, hogy jó helyen vagyok, hazatértem. Látok pár új dolgot, pár felújított pályát, területet, öltözőt, de magában a miliő és a hangulat, az a régi” – mondta, majd kitért a terveire: „Van egy elképzelésem, egy játékstílus, amit szeretnék, hogy a csapatom mindig képviseljen. Ellenfélként mindig is nagy tisztelettel tekintettem a Ferencvárosra, mert egy komoly játékoskerettel rendelkezik, rengeteg minőségi labdarúgóval, úgyhogy az a dolgunk, hogy jobb közösséget, jobb csapatot kovácsoljunk össze belőlük, egy olyat, amely a magyar bajnokságban és európai szinten is sikeres tud lenni” – idézi az M4 Sport Borbélyt.
Eredeti cikk megtekintése →