Indul a Pride Hónap a GNOME projektnél is!
HUP
2026-06-02 10:52
A KDE-hez hasonlóan a GNOME projekt is fontosnak érzi minden éven megrendezni a Pride Month-ot, ünnepelve a queer közösséget a saját és a tágabb FLOSS közösség berkein belül. A projekt kiemelte, hogy kiállásuk ebben a megosztott világban fontosabb, mint bármikor.
A Debian netinstall iso-t soha nem fejlesztettem további ilyen grafikus woke szarra.
σ→0, SNR<1 (A semleges részecskékkel nincs mérhető kölcsönhatás)
https://www.esp8266.org