Váratlan bejelentést tett az RTL: visszatér a Reggelibe egy legendás műsorvezető
Sassy
2026-05-07 12:06
Huszonöt év után ismét a Reggeli stúdiójából köszönti a nézőket Barabás Éva. Fontos, hogy ettől még a Fókusz ikonikus arca marad.
A nagy visszatérés hírét azRTL a hivatalos Instagram-oldalánjelentette be. A csatorna posztjában megerősítette, hogy a műsorvezető mindkét műsorban látható lesz.
– írta a csatorna a posztban.
Azóta hosszú ideje a Fókusz egyik meghatározó arca, így a nézők számára jól ismert és kedvelt képernyős tér vissza a reggeli sávba.
A Reggeli stábja tehát egy tapasztalt, nagy visszatérővel bővül, ami tovább erősíti a műsorvezetői csapatot.
A műsor szerkesztői fókusza várhatóan nem változik, a Reggeli továbbra is aktuális témákkal és stúdióbeszélgetésekkel várja a közönséget. Barabás Éva visszatérése a beszélgetős blokkokat erősítheti tovább a tapasztalatával.
A bejelentést az előzted meg, hogy nemrégPeller Anna és Peller Mariannközös Instagram-posztban tudatta: távoznak a Reggeliből, új utakra lépnek.
KapcsolódóHivatalos: megszünteti a TV2 a Tényeket és a Naplót, rengeteg embert kirúghatnakRadikális lépésre szánta el magát a csatorna. Azt még nem tudni, mi lesz az új műsorok neve, és azt sem, mekkora lesz pontosan a leépítés.