← Vissza

news.bsdnet.hu

Váratlan bejelentést tett az RTL: visszatér a Reggelibe egy legendás műsorvezető

Sassy 2026-05-07 12:06
Huszonöt év után ismét a Reggeli stúdiójából köszönti a nézőket Barabás Éva. Fontos, hogy ettől még a Fókusz ikonikus arca marad. A nagy visszatérés hírét azRTL a hivatalos Instagram-oldalánjelentette be. A csatorna posztjában megerősítette, hogy a műsorvezető mindkét műsorban látható lesz. – írta a csatorna a posztban. Azóta hosszú ideje a Fókusz egyik meghatározó arca, így a nézők számára jól ismert és kedvelt képernyős tér vissza a reggeli sávba. A Reggeli stábja tehát egy tapasztalt, nagy visszatérővel bővül, ami tovább erősíti a műsorvezetői csapatot. A műsor szerkesztői fókusza várhatóan nem változik, a Reggeli továbbra is aktuális témákkal és stúdióbeszélgetésekkel várja a közönséget. Barabás Éva visszatérése a beszélgetős blokkokat erősítheti tovább a tapasztalatával. A bejelentést az előzted meg, hogy nemrégPeller Anna és Peller Mariannközös Instagram-posztban tudatta: távoznak a Reggeliből, új utakra lépnek. KapcsolódóHivatalos: megszünteti a TV2 a Tényeket és a Naplót, rengeteg embert kirúghatnakRadikális lépésre szánta el magát a csatorna. Azt még nem tudni, mi lesz az új műsorok neve, és azt sem, mekkora lesz pontosan a leépítés.
Eredeti cikk megtekintése →