Négy év telt el Berki Krisztián halála óta: Mazsi megindítóan vallott arról, hogyan őrzik az emlékét, új párjával közösen
Sassy
2026-05-07 11:42
Négy évvel Berki Krisztián 2022. május 6-i halála után özvegye Katona Renáta személyes üzenetben mesélte el, hogyan őrzik ma is az influencer-műsorvezető emlékét.
Azt is elárulta, hogyan találtak mára szeretetteljes családi közeget.
A korlátozott ideig elérhető Instagram-történetben megosztott gondolatairól elsőként a24.huszámolt be.
A család egy meghitt rítussal emlékezik megBerki Krisztiánról.
Katona Renáta hangsúlyozta, hogy egy ilyen veszteség feldolgozása hosszú és egyéni folyamat.
– írta.
„Ezért sok kritika ért, de úgy érzem, jól tettem, hogy nem adtam ennek teret, hisz’ a mai napig egy szeretetteljes családi közegben élhetünk” – tette hozzá.
Jelenlegi kedveséről, Kajári Zoltánról is említést tett, akivel több mint három éve vannak együtt:
A gyászfeldolgozásban Berki Krisztián idősebbik lánya, Natasa is a saját útját járja édesanyja,Hódi Pamelaelmondása szerint.
A korábbi FTC-vezérigazgató, később médiaszereplőként és reality-sztárként ismert férfi halála előtt nem sokkal jogerősen felfüggesztett börtönbüntetést kapott egy közlekedési bűncselekmény, egy úgynevezett „büntetőfékezéses” ügy miatt. A Farkasréti temetőben helyezték örök nyugalomra 2022. május 26-án. Özvegye, Katona Renáta 2025-ben hivatalosan is visszavette leánykori nevét, lezárva egy korszakot.
KapcsolódóBerki Mazsi megmutatta ritkán látható szerelmétVisszatértek oda, ahol a kapcsolatuk elkezdődött.
Via24.hu