Azahriah elárulta, hogyan forgatta ki a pénzéből az első menedzsere, és mit tenne, ha összefutna vele
Sassy
2026-05-07 11:28
Bár 2024 májusában háromszor is megtöltötte a Puskás Arénát, Azahriah karrierjének kezdetét egy súlyos árulás árnyékolja be.
Az előadó most először beszélt arról, hogy
A megdöbbentő részleteketKadarkai Endre Hallgatlak – jótanácsok az élethez című YouTube-műsorábantárta fel először a nyilvánosság előtt.
Az énekes kendőzetlen őszinteséggel mesélt a számára hátrányos szerződésről és a menedzser eltűnéséről.
„2021-ben az első menedzsment, vagy menedzser, aki egy ember volt, egyébként egy nagyon simlis tag, meg lehet, több gondja is volt mentálisan vagy identitásilag. Aláírtam vele valamit, és a supermenedzsmenttel nem engedte aláírni a szerződést, és akkor egy évig ment ez az ide-oda, mit tudom én” - mondta Azahriah.
A pénz visszaszerzéséért folytatott küzdelem végül újabb kiadásokba sodorta.
Bár a pénzügyi veszteséget mára maga mögött hagyta, az eset érzelmileg máig nem múlt el nyomtalanul.
„Ezen gondolkodtam, ezt nem akarom, nem tudom, hogyan viselkednék. Szoktunk olyan helyre járni, ahova például jártunk anno együtt is, és ha ott megjelenne, akkor így elképzelem, de nem tudom, hogy mi lenne amúgy. Az lehet, durva lenne.”
A menedzsment közlése szerint a mintegy kétmilliárd forintos bevételből nagyjából 600 millió forint nyereség keletkezett. Az előadó mögött ma már a Supermanagement csapata áll, Tóth Gergő és Tóth Kristóf személyében.
Azahriah azóta európai turnéra indult, és több hazai közéleti eseményen is feltűnt.
A teljes interjút itt láthatjátok: