Az F1 leglazább kiesése: Amikor Räikkönen futam közben egy jachtra sétált lazítani
Player
2026-06-04 19:03
Kimi Räikkönen eléggé magas szintre emelte a tőle egyébként sem szokatlan lazaságot a 2006-os Monacói Nagydíjon.
Nosztalgiázunk, ha már hétvégén Monacóba látogat a mezőny , ráadásul Kimi Räikkönen egyik felejthetetlen produkciójával . Az történt ugyanis, hogy a harmadik helyről rajtoló finn McLaren-Mercedese a futam közben elfüstölt, Kimi pedig félreállt, majd úgy, ahogy volt, overallban és sisakban egyenesen egy kikötőben álló egyik jachtra sétált, hogy barátai körében lazítson a kiesés után:
(Fotó: Getty Images)