Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista
Player
2026-06-05 12:39
Franck Kessié nem finomkodott a bíróval.
Elefántcsontpart meglepetésre 2–1-re legyőzte Franciaország felkészülési meccsen. Az eredmény is érdekes, de az elefántcsontparti győzelem mellett is volt egy másik nem mindennapi jelenete a meccsnek, az afrikai csapat középpályása, Franck Kessié teljesen szándékosan fellökte a meccs bíróját, Sebastian Gishamer t. Az osztrák bírónak láthatóan nem esett jól a bodicsek, Kessié pedig nem kért elnézést, így folytatódott a meccs:
Ez is érdekelhet:
Ezt rendesen eltalálta.