← Vissza

news.bsdnet.hu

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

Player 2026-06-05 12:39
Franck Kessié nem finomkodott a bíróval. Elefántcsontpart meglepetésre 2–1-re legyőzte Franciaország felkészülési meccsen. Az eredmény is érdekes, de az elefántcsontparti győzelem mellett is volt egy másik nem mindennapi jelenete a meccsnek, az afrikai csapat középpályása, Franck Kessié teljesen szándékosan fellökte a meccs bíróját, Sebastian Gishamer t.  Az osztrák bírónak láthatóan nem esett jól a bodicsek, Kessié pedig nem kért elnézést, így folytatódott a meccs: Ez is érdekelhet: Ezt rendesen eltalálta.
Eredeti cikk megtekintése →