← Vissza

news.bsdnet.hu

Gyanúsan kevesen kifogásolják a Yettel 5G-szolgáltatásának minőségét

HWSW 2026-06-05 11:55
Szerző: Koi Tamás 2026. június 5. 12:55 A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatósághoz tartozó Média- és hírközlési biztos hivatalának munkáját mindig is respektáltam, részben mivel jelentős számú előfizető érdekeinek sikerült érvényt szereznie, részben pedig mert rendkívül transzparensen végzi a munkáját, havonta számszerűen beszámolva arról, melyik cégre hányan panaszkodtak nála. Meg aztán ott a személyes érintettség is, hiszen mióta a közvetlen szomszédjában lakom, mindvégig jó szomszédnak bizonyult. A fent említett beszámolókat bűnös élvezet volt azokban az időkben olvasgatni, amikor a Vodafone éppen a CRM-rendszerének lecserélésével küzdött, de azért mostanában is tartalmaz csemegéket, főleg, miután a biztos hivatala a közösségi médiát is rendszeresen szemlézi és a szolgáltatók ottani tevékenységét is összefoglalja egy-egy bekezdés erejéig. A májusi jelentésben  is szerepel például az a megállapítás, hogy a Yettel felületén összességében kevés poszt szerepelt És az 5G szolgáltatás minőségét érintő kifogások körében vélhetően sok hozzászólás került eltávolításra. Hogy ezt pontosan mire alapozza a biztos, az nem derült ki a közleményből, de jó tudni mindenesetre, hogy valaki erre is figyel és a front office-ba tolt dolgozók mellett a social media adminok is azzal a tudattal mehetnek minden nap munkába, hogy a felettesük mellett egy hivatal is reflektál a tevékenységükre.
Eredeti cikk megtekintése →