← Vissza

news.bsdnet.hu

Elég csípősen reagált a TV2 Hajós András morbid nagymamás hasonlatára

Mediapiac 2026-06-06 05:20
Hajós András a napokban az ATV Médiapiac című podcastjének vendége volt, ahol többek között a rendszerváltásról és a TV2 jövőjéről is beszélt. A műsorvezető úgy fogalmazott, szerinte szerepel még majd a TV2 képernyőjén, mert „meg kell menteniük” a csatornát. Hajós egy erős hasonlattal írta le, hogyan viszonyul a TV2-höz: „ Szerintem leszek még a TV2-n. Meg kell mentenünk. Azt a hasonlatot szoktam mondani, hogy ha a nagymamánk rákos lesz, akkor még meglátogatjuk, és segítünk a rákból kigyógyulni neki. És ha kivágják belőle, ugyanúgy szeretjük a nagymamát tovább.” A kijelentés után a story.hu megkereste a TV2-t, amely rövid, ironikus hangvételű választ küldött Hajós szavaira. „Annyit üzennénk csak Andrásnak, hogy a nagyi köszöni, jól van, és mosolyog, mert tudja, hogy az unokák előbb-utóbb hazatalálnak, hiszen mindenhol jó, de a legjobb nála” – írta a csatorna. Hajós András korábban több TV2-s produkcióban is feltűnt, amiért kritikusai kollaboránsnak tartják.
Eredeti cikk megtekintése →