← Vissza

news.bsdnet.hu

A gödöllői rendőrség előtt gyújtottak fel egy autót

Vezess 2026-06-06 09:03
Felgyújtottak egy rendőr autóját Gödöllön. Elfogták a tettest. 2026.06.06. szombat 10:03 Közveszélyokozás bűntette miatt A Budakörnyéki Járási Ügyészség indítványozta annak férfinak a letartóztatását, aki a Gödöllői Rendőrkapitányság előtt felgyújtott egy parkoló személygépkocsit. Az Ügyészség beszámolója szerint a férfi 2026. június 2-án, este megjelent a Gödöllői Rendőrkapitányság épületénél, ahol több jármű parkolt. A gyanúsított égésgyorsító anyaggal leöntötte az egyik rendőr autóját, majd felgyújtotta. A gépjármű kiégett. A rendőrségi szemle fotón a kiégett gépjármű látható. A rendőrök kárelhárító tevékenysége és a tűzoltók gyors beavatkozásának köszönhetően a tűz nem terjedt tovább a többi személygépkocsira és épületre, azonban annak közvetlen veszélye fennállt. A Budakörnyéki Járási Ügyészség a szökés, elrejtőzés, a bűnismétlés és a bizonyítás megnehezítésének veszélyére tekintettel tett indítványt a többszörösen büntetett előéletű férfi letartóztatásának elrendelésére. Eloltanád az autótüzet? A Vezess alábbi cikkéből kiderül minden, amit tudni érdemes a témában: Kövesd a Vezess.hu -t a Google hírekben!
Eredeti cikk megtekintése →