← Vissza

news.bsdnet.hu

A rendőrhumor még mindig verhetetlen

Player 2026-06-07 14:50
Ezt ismét megállapítottuk a csongrád-csanádi rendőrök videója után. Korábban is voltak jelek a címben szereplő állításra: Mini akciójelenettel kíván boldog nőnapot a Pest vármegyei rendőrség. Látszólag rendőrautók, de kiderül, hogy sokkal többek. Rossz évnek ezek után esélye sincs. A rabosítás megtörtént, a nyomozás zajlik. „Megjött a police, itt van a TEK-TEK!” De most egy perdöntő bizonyítékot posztolt a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség: Ez is érdekelhet: Folytatólagosan, üzletszerűen csapolták a gázolajat.
Eredeti cikk megtekintése →