A rendőrhumor még mindig verhetetlen
Player
2026-06-07 14:50
Ezt ismét megállapítottuk a csongrád-csanádi rendőrök videója után.
Korábban is voltak jelek a címben szereplő állításra:
Mini akciójelenettel kíván boldog nőnapot a Pest vármegyei rendőrség.
Látszólag rendőrautók, de kiderül, hogy sokkal többek.
Rossz évnek ezek után esélye sincs.
A rabosítás megtörtént, a nyomozás zajlik.
„Megjött a police, itt van a TEK-TEK!”
De most egy perdöntő bizonyítékot posztolt a Csongrád-Csanád vármegyei rendőrség:
Ez is érdekelhet:
Folytatólagosan, üzletszerűen csapolták a gázolajat.