← Vissza

news.bsdnet.hu

Nagyszerű eredmények a „Ki a mester két keréken?” országos döntőjén

Police.hu 2026-06-08 08:51
Az ORFK Országos Balesetmegelőzési Bizottság és a Magyar Autóklub által szervezett verseny országos döntőjét június 4-én rendezték meg Budapesten, a Magyar Autóklub Közlekedésbiztonsági és Oktatási Parkjában. A döntőn az ORFK-OBB által rendezett vármegyei döntők legjobbjai mérték össze KRESZ ismereteiket és kerékpáros technikai tudásukat. A megmérettetésen 10-12 év közötti általános iskolai tanulók indulhattak. Az országos döntőn a fiúk között az előkelő negyedik helyet szerezte meg Kiss Milán (Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola), míg a lányok között Horváth Erika (Segesdi IV. Béla Király Általános Iskola) a kilencedik helyen végzett. A versenyzőknek ezúton is gratulálunk!
Eredeti cikk megtekintése →